Categories

Кращі Книги З Java Для Програмістів

Head First Design Patterns — найкраща книга для навчання цього. Зокрема, Core Python Programming представляє безліч інтерактивних прикладів, які можна ввести в інтерпретатор Python прямо перед вами! Нарешті, ми представляємо главу, яка покаже вам крок за кроком, як розширити Python з допомогою C або C ++. Книга свого часу стала світовим бестселером і вважається однією з найкращих для новачків. Головна її перевага — проста та вільна подача матеріалу з ілюстраціями. Вона допомагає вивчити основи синтаксису Java, ООП, багатопоточність, мережу та інші важливі теми Java-програмування.

Це, можливо, одна з найпопулярніших книг у нашій добірці. Якщо ви коли-небудь шукали книжкові добірки для програмістів, то швидше за все вже зустрічали «Чистий код». Вона розповідає про те, як писати чистий і підтримуваний код. У ній багато універсальних знань, які, напевно, стануть вам у нагоді в роботі. Навіть якщо ви в результаті оберете іншу мову програмування. У книзі використовується практичний підхід до викладання JavaScript, з акцентом на інтерактивному навчанні та практичних прикладах.

Звичайно, це буде нелегко, але, прочитавши ці книги, ви отримаєте корисний досвід. Ви можете подумати, що це просто ще одна стара книга, але не турбуйтеся, оновлена ​​копія, що охоплює Java SE 8, була випущена декілька років тому. До цього я не розумів, як насправді використовувати інтерфейс.

Мені вони здаються марними, тому що ви не можете написати код, який би там щось робив. Але, прочитавши книгу, я зрозумів, наскільки вони гарні з точки зору зменшення взаємозв’язку між різними частинами вашої програми. Вона надасть усі необхідні рекомендації щодо покращення, рефакторингу та підтримки успадкованого коду.

Книга для вивчення мови програмування Python з нуля. Книжка написана так, щоб бути доступною для початківців, з акцентом на інтерактивне навчання та практичні приклади. Охоплює основи програмування мовою Python, включаючи змінні, функції та типи даних, а також більш складні теми, такі як об’єктно-орієнтоване програмування та веб-розробка. Книга також містить вправи та тести для закріплення понять, вивчених у кожному розділі.

Це була одна з перших книг, які я прочитав по Java, крім підручників. Незважаючи на те, що книга охоплює тільки Java 5, вона як і раніше актуальна і повинна бути прочитана будь-яким серйозним Java-розробником. Ще одна вічна класика для Java-програмістів — це Clean Code. Як випливає з назви, він вчить писати чистий код, що дуже складно вивчити. Той факт, що сам Джошуа Блох є автором кількох ключових класів Java і API, таких як java.lang і Java Collection framework, є достатньою причиною для читання цієї книги.

Книга написана так, щоб бути доступною як для студентів, так і для професіоналів, з чіткими поясненнями та детальними прикладами. Книга фокусується на важливості написання коду, який легко зрозуміти, легко модифікувати та легко тестувати. Мартін стверджує, що написання чистого коду – це ремесло, яке вимагає дисципліни, навичок та уваги до деталей, і надає практичні поради та приклади для досягнення цієї мети. Хто з вас почав вивчати Java, прочитавши цю книгу? Відразу після того, як я дізнався про шаблон проектування Head First, я також знайшов цю книгу, Head First Java, і мені дуже сподобалося її читати.

Від спілкування з клієнтами та зацікавленими сторонами до важливості тестування та безперервного навчання. Від важких томів перейдемо до «легшої» навчальної літератури. Ефективне програмування» – це книга менш ніж на 500 сторінок, в якій міститься близько 300 правил, присвячених окремим аспектам та властивостям Java. При цьому варто сказати, що у книзі досить мало довідкової інформації. Проте вона вчить правильно писати код і буквально змушує постійно практикуватися. Вибачте, але я повинен включити одну книгу про Spring, Spring in Action, в цей список класичних книг для програмістів на Java.

У книзі представлено низку принципів і практик для створення програмних систем, які є гнучкими, підтримуваними та масштабованими. Книга-довідник для вивчення мови програмування Java. У книзі використовується унікальний і цікавий підхід до викладання Java, з акцентом на інтерактивному навчанні та практичних прикладах. Охоплює основи програмування на Java, включаючи змінні, типи даних, потік управління та об’єктно-орієнтоване програмування. Також охоплює більш складні теми, такі як паралелізм, мережеве програмування та веб-розробка. Містить вправи, головоломки та вікторини для закріплення понять, вивчених у кожному розділі.

кращі книги для програмістів

Spring — найпопулярніший фреймворк Java, і це найкраща книга, щоб дізнатися про нього. Але, чесно кажучи, ця книга — книги для програмістів набагато більше, ніж книга про Spring. Нажаль книг з програмування українською мовою не так багато, як хотілося.

Книга написана досить легкою для сприйняття мовою. Багато хто небезпідставно вважає, що вона цілком може замінити початкові курси з програмування. Але враховуйте, що має досить великий обсяг — майже півтори тисячі сторінок. Як Джошуа Блох і дядько Боб, Крейг Воллс — ще один великий автор, і ви дізнаєтеся набагато більше, ніж просто про Spring, прочитавши цю книгу. Ви також дізнаєтеся про принципи SOLID та патерни, які допоможуть вам створити гнучку та легко розширювану систему.

Вам завжди буде чому повчитися, і тому я вважаю їх найбільшими книгами по Java всіх часів. У цій статті я збираюся поділитися деякими з кращих коли-небудь написаних книг з Java. Ці книги витримали випробування часом і з роками стають все більш актуальними. Крім того, тут можна знайти багато практичної інформації. Автор не поскупився на приклади та відповіді на важливі питання. Хороша новина в тому, що тепер є 5-е видання книги «Spring in Action», однією з моїх книг для читання.

Її можна рекомендувати тим програмістам, які вже добре освоїли Java, Spring та Computer Science. Це по праву одна з найкращих робіт, що стосуються бекенд-розробки. Перед вами вичерпне практичне керівництво, яке ви напевно неодноразово перечитуватимете в міру свого професійного розвитку і щоразу відкриваєте для себе щось нове.

кращі книги для програмістів

Вважається навіть, що якщо ви подужаєте обидва томи, то точно зможете стати впевненим девелопером. Отже, ми зібрали для вас невелику добірку відмінних книг Java, на які рекомендуємо звернути увагу. Особливо якщо ви прямо зараз проходите наш курс “HTML5 + CSS3 + JS з нуля до готового проекту” і вже думаєте, куди рухатись далі у своїй професійній діяльності.

Я вивчив багато концепцій Java, і багато хто з моїх помилок також розвіялися після читання. Потрібно набагато більше, ніж знання бібліотеки модульного тестування, такий як JUnit або Mockito, і саме тут ця книга допомагає. Якщо ви серйозно ставитеся до якості коду і написання модулів, інтеграції та автоматизації, Test Driven — це книга, яку варто прочитати. З цього моменту я прочитав багато книг з програмування, в основному пов’язаних з Java.

Описані базові концепції програмування, такі як типи даних, керуючі структури, функції та об’єктно-орієнтоване програмування. Також містить розділи, присвячені поглибленим темам, таким як введення/виведення файлів, регулярні вирази та мережеве програмування. Книга написана так, щоб бути доступною як для початківців, так і для професіоналів, з чіткими поясненнями та детальними прикладами. Якщо ви вже більш-менш впевнений Java-розробник, настав час вивчати алгоритми. Про них сказано і написано дуже багато, але книга Роберта Седжвіка та Кевіна Вейна виразно виділяється на тлі інших. Авторам вдалося подати досить складну інформацію дуже доступною та зрозумілою мовою.

кращі книги для програмістів

Java благословили наявністю JUnit з самого початку, але просте знання бібліотеки не робить вас професійним програмістом, який може писати тести. Прочитавши 4-е видання цієї книги, я настільки багато зрозумів про Java і написання кращого коду, що не можу почати пояснювати. Добре знання ООП і шаблонів проектування важливо для написання будь-якого Java-додатка.

Ця книга допоможе вам зрозуміти, як писати чистий, підтримуваний та ефективний код. Ви дізнаєтеся про принципи SOLID, загальні правила та рекомендації, які допоможуть вам стати кращим програмістом. У будь-якому випадку у вас будуть «проблемні» теми, які доведеться вивчати додатково.

Містить вправи та тести для закріплення понять, вивчених у кожному розділі. Підручник знайомить з принципами роботи алгоритмів та їх проектування. Охоплює широкий спектр тем, включаючи алгоритми сортування та пошуку, графові алгоритми, динамічне програмування та жадібні алгоритми. Вона також містить розділи, присвячені таким складним темам, як рандомізовані алгоритми, лінійне програмування та криптографія.

  • Дуже популярний двотомник Кея Хорстманна загальним обсягом майже 1900 сторінок.
  • Вона продовжує розвивати теми книг “Чистий код” та “Ідеальний програміст” поступово підвищуючи рівень та поглиблюючи знання.
  • Ви можете прочитати цю книгу на пляжі, в подорожі або просто за своїм столом.
  • Проте це все ще хороше джерело знань і навичок для розробників-початківців.
  • З недоліків можемо назвати лише те, що деякі поради можуть здатися аж надто очевидними.
  • Тобто книги по Java не можна читати просто перед сном, лежачи в ліжку.

У книзі пояснюється, як використовувати рефакторинг без шкоди для проекту. При цьому всі дані щодо безпечного застосування процесу підживлені прикладами. У ній автор детально описує базові концепції мови, її методи та бібліотеки.

Усі алгоритми та структури розібрано дуже докладно, є багато прикладів для ознайомлення. Щоправда, автори іноді надто йдуть у теорію, забуваючи про практику. Тому при прочитанні радимо робити паузи та практикуватися. Перший — комусь книга може здатися відверто простою і навіть наївною. Друге — 2-ге видання книги випущено вже понад десять років тому.